Okmeydanı Moto Kurye
Okmeydanı Moto Kurye

 

Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu İstanbul içinde ve çevre il lerde motor kurye taşımacılığı yapan büyük bir kurye firması olmak kolay değildir.Diğer iller bursa,yalova,kocaeli,izmit,tekirdağ,kırklareli gibi bazı yakın illere acil motorlu servisimiz olur.Bu bölgelerden İstanbula express kurye hizmeti biraz küfletli oluyor olsada işin önemi daha fazla ağır basmaktadır.Şöyle anlatalım bir ihaleye giriceksiniz yada vekaletname yetişmesi lazım veyada bir firmadan ödeme alıcaksınız ama önce faturayı gönderin diyorlar işte bu gibi sorunları atlatmak için mutlaka motorlu kurye ye ihtiyaç doğmaktadır.Ozaman sizde 212 270 20 40 numaralı telefondan bize çağrı yaparak işinizi acil yaptırabilirsiniz.

 

Okmeydanı, İstanbul'un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlı bir semttir. Fatih Sultan Mehmet'in bu bölgede okçuluk müsabakaları için kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi nedeniyle bu ad verilmiştir. Yakın komşuluğundaki caddelerde uzun mesafelere atılan okların düştüğü yerleri belirlemek için dikilmiş menzil (nişan) taşları vardır. Okmeydanı semtinin tapuları Fatih Sultan Mehmet Vakfındadır. Bu nedenle zaman zaman Okmeydanı semtinin yıkılması söz konusu olmuştur. Vakıf zaman zaman yıkım için bölgeye gelmektedir. Ama yıkım şimdiye kadar gerçekleşmemiştir.

Okmeydanı duvarlarında bol bol yazılama bulunmaktadır.

S.B Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Kaptanpaşa Mahallesi'nde bulunmaktadır ancak adında geçen "Okmeydanı" kelimesinden ötürü, Hastane ve yakın çevresi de Okmeydanı diye bilinmektedir ancak resmi anlamda bir bağı yoktur. Türkiye'nin fiziki anlamda en iyi okullarından biri olan Beyoğlu Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi,İ.T.O Anadolu Ticaret Meslek Lisesi,geçtiğimiz yıllarda hizmete açılan Cevdet Şamikoğlu İlköğretimokulu ve Cavit Çağlar İlkokulu, Hacı Bektaş-ı Veli cem evi alevi kültür merkezi',Cemal Kamacı Spor Kompleksi, Fuat Soylu İlk Ögretim Okulu,Tülin Manço İlköğretim Okulu,Hüseyin Avni Kurşun İlk öğretim Okulu,Osman Tevfik Yalman İlköğretim okulu, Halil Rıfat Pasa Lisesi gibi önemli yapıları barındırır. Özel Okmeydanı Hastanesi Özel Hastahaneleridir. Semtin Okmeydanı Fetih Spor isimli takımıda bulunmaktadır.Ayrıca 2008 yılında şampiyon olan Okmeydanı Mahmut Şevket Paşa Spor klübüde bulunmaktadır.

Okmeydanı'nda bir hastane

 

 

 

 

 

 1. T.C Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma ...

  www.okmeydani.gov.tr/
  Hastane ve poliklinikleri hakkında bilgiler, çevrimiçi randevu ve laboratuvar sonuçları bulunmaktadır.

  İletişim

  OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ...

  Hastane Yönetimi

  Hastane Yönetici V. Prof.Dr. Hakan GÜVEN. Başhekim, İdari ve Mali ...

  Hastanemizin Tanıtım Filmi

  T.C. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

  Haberler / Genel

  Anestezi Ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi-1. · Anestezi Ve ...

  Ziyaretçi ve Refakatçi ...

  T.C. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

  Anlaşmalı Kurumlar

  ANLAŞMALI KURUMLAR. SGK (Bağ-Kur) Üzerinde TC Kimlik ...

  • okmeydanı OKMEYDANI okmeydani haberleri haber haberi

   www.haberler.com/okmeydani/
   okmeydanı OKMEYDANI okmeydani ile ilgili en yeni güncel haberler, son dakika haberleri. okmeydanı.
  • Okmeydanı, Şişli - Vikipedi

   tr.wikipedia.org/wiki/Okmeydanı,_Şişli
   Okmeydanı, İstanbul'un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlı bir semttir. Fatih Sultan Mehmet'in bu bölgede okçuluk müsabakaları için kurdurduğu ok meydanı ve ...


  • okmeydanı ile ilgili görsel sonucu
  • okmeydanı ile ilgili görsel sonucu
  • okmeydanı ile ilgili görsel sonucu
  • okmeydanı ile ilgili görsel sonucu
  okmeydanı için diğer resimler 

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.